دپارتمان نرم افزار

دپارتمان نرم افزار شرکت با در اختیار داشتن متخصصین فنی کارآمد و با تجربه در زمینه توسعه و تولید نرم افزار و با استفاده از آخرین دانش و تکنولوژی روز ، پیشرو در طراحی و پیاده سازی راهـکارهای خـلاقانه برای محیط های تجاری و صنعتی، سازمان های خصوصی و دولتی، و پاسخگویی به نیازهای نرم افزاری سازمانها و شرکتها با کمترین زمان و هزینه می باشد. متخصصین دپارتمان نرم افزار با تحقیق و مطالعه پیوسته جهت شناسایی و بکارگیری ابزارها و بستر های جدید نرم افزاری ، موجب ارتقاء سطح دانش فنی شرکت و متعاقبا کیفیت بالا در خدمات ارائه شده می شوند. در این دپارتمان کلیه مراحل تولید نرم افزار (از بررسی و امکان سنجی تا استقرار و پشتیبانی سیستم) بر اساس اصول مهندسی نرم افزار انجام می شود.

شرکت پیشگامان عصر انتقال داده که به صورت تخصصی در زمینه فناوری قدرتمند شیرپوینت و تکنولوژی های مرتبط با آن فعالیت می کند با ارائه سریعترین و مناسبترین سرویس ها و راهکارهای سازمانی مبتنی بر شیرپوینت، سازمان ها را به سمت توسعه و استقرار سازمان الکترونیک سوق می دهد.

در این دپارتمان محصولات نرم افزاری مبتنی بر سیستم عامل، تحت وب و اپلیکیشنهای موبایل تولید می شود. محصولات نرم افزاری تولید شده به زبان های برنامه نویسی مایکروسافت مانند C# و VB.NET و ASP.NET با پایگاه داده Microsoft SQL Server 2012 و یا به زبان PHP و با پایگاه داده MySQL می باشد.

از خدمات ارائه شده در این حوزه تولید سامانه های نرم افزاری یکپارچه و در وسعت سازمانی و ملی در بستر Microsoft SharePoint می باشد.

همچنین تولید اپلیکیشن های موبایل برای سیستم عاملهای اندروید، IOS و ویندوز فون از خدمات ارائه شده در این دپارتمان است.

برخی از خدمات ارائه شده عبارتند از:

  • تولید نرم افزارهای سفارشی تحت وب
  • تهیه و تولید نرم افزارهای سفارشی ویندوزی تحت شبکه
  • تهیه و تولید نرم افزارهای سفارشی موبایل برای سیستم عاملهای اندروید، IOS و ویندوز فون
  • تهیه و تولید نرم افزارهای مبتنی بر شیرپوینت با ارائه سریعترین و مناسبترین سرویس ها و راهکارهای سازمانی مبتنی بر شیرپوینت
  • طراحی پورتال های سازمانی با قابلیت ایجاد چندین ساب پرتال
  • نصب ، راه اندازی و برنامه نویسی ماژول و طراحی اسکین در محیط Dot Net Nuke
  • مشاوره در زمینه بهبود فرآیندها و تهیه نرم افزارهای سازمانی
  • ارائه انواع راه حل های جامع اتوماسيون، اطلاع رسانی و خدمات رسانی تحت وب و مبتنی بر شیرپوینت